Tiesiog užpildykite duomenis laukeliuose šia forma ir išsirinkite nuotrauką iš savo kompiuterio. Paspauskite mygtuką „siųsti“ ir mūsų specialistai visą kitą padarys patys.

Kokybiškesnė spauda ant drobės gaunasi kokybiškų failų pagrindu. Bet jeigu Jūs mums atsiųsite nuotrauką iš mobiliojo telefono, mes pamėginsime padaryti viską, kas tik įmanoma, kad gautųsi kokybiškas darbas ir Jūs liktumėte patenkinti.

Pageidautina, kad minimalus failo dydis būtų 1Mb.

Mes nespausdiname iš „blogų“ failų. Mūsų firma teikia tik kokybiškas paslaugas.

Standartinius apdorojimas

Šio apdorojimo variantas tiks tiems, kurie nori palikti nuotraukos origenala su nereikšmingais pakeitimais. Mūsų dizaineriai suteiks Jūsų nuotraukai gyvingumo ir paaukštins kokybę.

Užsisakyti

Nespalvota nuotrauka

Šiais laikais nespalvoti paveikslai tokie pat populiarus, kaip ir spalvoti ir tai jų iš raiškingumo ir unikalios atmosferos dėka. Mūsų dizaineriai suteikiant tokį vaizdą gali ne tik pašalinti spalvas, bet ir suteikti senovės dvasios.

Užsisakyti

 

Šiltoji sepija

Sepija lieka tokia pat populiari, kaip ir nespalvotos nuotraukos. Labiausiai tinka tiems, kurie nori suteikti nostalgijos gaideli savo nuotraukoms. Šio efekto dėka nuotrauka atrodo šiltesnė ir šiuolaikiškesnė. Šis rudas atspalvis kuo puikiausiai tinka šiuo laikiniam interjerui.

Užsisakyti

 

Kompozicija iš 3-jų dalių

Siužetiniai kompozicijos daug geriau žiūrisi, jei veiksmas parodytas keliose darbuose. Darydami pasirinkimą, nepamirškite, kad atvaizdas dalijasi vertikaliai, tad žmonių arba kitų vientisų objektų nuotraukos gali netikti. Jeigu norite patikrinti, ar Jūsų nuotrauka tinka padalijimui, galite išsiųsti ją mums.

Užsisakyti