Koks gamybos laikotarpis?

Mes pradedame gamyba iš karto kai tik Jūs apmokate. Kiekvienas drobės lapas absoliučiai individualūs ir dėl aukščiausios kokybės  mes asmeniškai kontroliuojame visą gamybos procesą: pradedant  nuo perdirbimo ir baigiant apdailos ruožu ant rėmo ir įpakavimu.
Dėl to šis procesas, kuris įgyvendina Jūsų šedevrą trunka iki 3-jų dienų, bet dažniausiai mes susitvarkom ir per 2. Tačiau, jeigu Jums būtina gauti drobę iki tam tikro laiko - praneškite apie tai mums! Ir mes padarysime viską, kad tik jus užsakymą gautumėte laiku!

Kiek laiko laukti pristatymo?

Mes dirbame su keliomis kompanijomis dėl Jūsų paveikslų pristatymo.
Maksimalų pristatymo laikotarpį sudaro 2 dienos. Taigi darome išvadas: gaunasi, kad jus savo drobę gausite daugiausiai už 5-ių dienų. Tačiau, dažniausiai mes susitvarkome per 4-iąs.

Kaip rūpintis foto drobe?

Jūsų foto drobė tikrai nereikalauja ypatingo rūpesčio. Jums tiesiog nedera kabinti foto drobės taip, kad ant jos kristų tiesioginiai saulės spinduliai, o taip pat siūlome  nekabinti patalpose, kur yra drėgmė. Valyti derėtų tik sausa šluoste be valymo priemonių.

Kokio formato turi būti nuotrauka?

Jūs galite mums siųsti nuotraukas .jpeg, .gif, .png, .bmp, arba .tiff.

Mes rekomenduojame siųsti nuotraukas aukščiausios kokybės ir maksimalaus dydžio. Juk kuo geresnė nuotraukos kokybė - tuo geresnis rezultatas.

Kokie techniniai reikalavimai nuotraukoms, kad gautųsi puiki foto drobė?

Trumpas atsakymas: 300 dpi jpeg

Platus atsakymas: Daugumos skaitmeninių foto aparatų rezoliucijos visiškai užtenka spausdinimui ant drobės. Jeigu Jūsų foto aparato rezoliucija 5mega pixel ir daugiau, o nuotrauka aukščiausios kokybės - Jūs gausite puikų rezultatą.

Bet kuriuo atveju mes Jums būtinai perskambinsime, jei turite klausymų ir pasiūlysime alternatyviausią variantą.

Negaliu sugalvoti, kokią būtent nuotrauką siųsti. Gal galėtumėte pateikti pavyzdžių, ką dažniausiai užsisako jūsų klientai?

Dažniausiai mes gauname užsakymus foto drobėms su tokiais atvaizdais:

Poros: Dažniausiai tai vėstubių nuotraukos, iš medaus mėnesio, kelionių arba bet kurios kitos akimirkos, kurią pora norėtų išsaugoti;

Dažnai foto drobę užsisako, kad pateikti ją, kaip dovaną savo antrai pusei.

Labai  sentimentaliai gaunasi nuotraukos ant drobės, kaip dovana vestuvėms arba jubiliejui.

Vaikų: Nustebinkite savo močiutes bei senelius - padovanokite jiems foto drobę su anūko atvaizdu;

Draugai švenčia vaiko gimtadienį? Įteikite jiems foto drobę! Niekas neliks abejingas tokiai dovanai.

Foto drobė su tėvais arba su visa šeima. Bet kuriuo atveju jūsų artimiemsiams paliks didelį įspūdį!

Draugų: Jūs ieškote individu alios ir originalios dovanos savo draugui? Norite, kad jis visados prisimintų Jūsų tvirtą draugystę? Nėra nieko paprastesnio! Raskite Jūsų bendrą nuotrauką iš kelionės, vakarėlio arba bet kurios kitos įdomios akimirkos, kurią Jūs norėtumėte branginti.

Gyvūnų:  Jūsų  katė, šuniukas arba mylimiausia papūga... Nuotraukos kartu su augintiniu arba atskirai. Toks paveikslas ypatinga dovana gyvūnų mylėtojams.

Peizažai: Vietoj nupirktų paveikslu su peizažais, kurie asmeniškai Jums nieko nereiškia, kodėl gi neišsirinkti puikaus peizažo iš kokios nors savo keliones arba vietos, kurią Jūs tik planuojate aplankyt? Užsisakykite sau arba draugams, kurie mėgsta peizažus taip pat, kaip ir Jūs!

Egzistuoja begalės idėjų, kokias būtent foto drobes užsisakyt: tai gali būti meniška Jūsų išleistuvių drobė, vietos į kurią Jūs svajojate nuvykti arba net gi Jūsų pirmosios mašinos! Bet kokią foto drobę mes padarysime su visa širdimi ir jus galėsite grožėtis vaizdu, kurį Jūs taip branginate ir  mylite.